;

Dan Bárta & Illustratosphere - Němá éra tour / Kino Fontána Piešťany

Tickets for Dan Bárta & Illustratosphere - Němá éra tour / Kino Fontána Piešťany.

Mestské kultúrne stredisko mesta Piešťany pokračuje v sérii hviezdnych koncertov. Tentokrát privítame v nedeľu 16. apríla 2023 o 19:00 naozajstnú lahôdku - fenomenálneho hudobníka Dana Bártu spolu so skvelými hudobníkmi v projekte Illustratosphere. Sme vďační, že v rámci "Němá éra tour" zavíta aj do Piešťan.

Dan Bárta, jedenáctinásobný držitel Ceny Anděl v kategoriích Zpěvák roku a Zpěvák čtvrtstoletí, se zapsal v devadesátých letech do širokého povědomí s kapelou Alice a účinkováním v muzikálu Jesus Christ Superstar. Stal se také neodmyslitelnou součástí kultovních J.A.R. Jeho široký hudební rozhled získal uplatnění od roztančených Sexy Dancers přes populární písně z filmů (mj. Snowboarďáci, Rafťáci, Horem pádem) až k jazzu spojenému např. s triem Roberta Balzara. Svou výraznou stopu zanechal v řadě dalších domácích hudebních projektů a vystupoval i s veličinami světového hudebního nebe (např. s fenomenálním zpěvákem Bobby McFerrinem nebo se Stingovým dvorním kytaristou Dominikem Millerem).
V roce 2000 Dan Bárta překvapil fanoušky s vlastní skupinou Illustratosphere, se kterou vydal dosud pět řadových alb a jedno živé dvojalbum. Koncertní turné v roce 2023 bude věnováno především návratu ke skladbám z prvních dvou desek (eponymnímu debutu a Entropicture), které znovu vycházejí v remasterované reedici (a vůbec poprvé i na vinylu).
Nezaměnitelný hlas s vynikající technikou zpěvu, texty pohrávající si s půvabem češtiny a prvotřídní hudebníci: to vše dává vzniknout písním vzlétajícím nad tuzemský standard populární hudby. Dan Bárta & Illustratosphere okouzlují posluchače napříč generacemi i hudebními žánry již více než dvacet let!

Sestava:
Dan Bárta – zpěv
Filip Jelínek – klávesy
Miroslav Chyška – kytary
Robert Balzar – kontrabas, baskytara
Martin Valihora – bic

 

Pozor kapacita sálu je limitovaná. Prvých 100ks vstupeniek v hodnote 22,- eur. Následne ďalšie vstupenky v hodnote 28,-eur

Dan Bárta & Illustratosphere - Němá éra tour / Kino Fontána Piešťany

Venue sectors
Kino Fontána, Piešťany

1, Beethovenova 1812, 921 01 Piešťany, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Mestské kultúrne stredisko mesta Piešťany
A. Dubčeka 27, 92134 Piešťany, Slovakia

Company ID: 00182869
Tax ID: 2020530798

N/A

Comments