;

BHD 18.6. | celovečerná vstupenka na nedeľu 18.6.

Tickets for BHD 18.6. | celovečerná vstupenka na nedeľu 18.6..

Pozývame Vás v nedeľu 18. 6. 2023 o 17:30 a o 20:00 na dve podnetné podujatia organizované v rámci festivalu Bratislavské Hanusove dni 2023. Vstupenka zahŕňa možnosť si vybrať aj z dvoch ďalších paralelných podujatí. 

O 17:30 na konzervatívno-liberálnu polemiku presahujúcu hranice Slovenska.

Ivan Krastev dlhodobo s istou nostalgiou upozorňuje na možný rozpad liberálného konsenzu v Európe a nástup autoritárskych režimov. Na druhej strane Ryszard Legutko namieta existenciu liberálneho konsenzu a upozorňuje na rozmáhajúce sa totalitné tendencie súčasného európskeho liberalizmu. Cieľom diskusie je filozoficko-politický stret dvoch ideových prúdov na priesečníku ľudských práv a hodnotových východísk oboch svetonázorov.

Viac informácií o podujatí nájdete na: https://hanusovedni.sk/sk/bhd/events/335/ludske-prava-v-case-ideologickej-polarizacie/


Paralelné podujatia v Galérii Statua:

O 20:00 na autorské divadelné predstavenie a koncert v nezvyčajnom prevedení aj priestoroch. Podujatie je organizované v rámci festivalu Bratislavské Hanusove dni 2023.

Simone Weilová ako operátorka výroby, dvaja anglickí džentlmeni pri partii šachu a naliehavé listy zo saharskej púšte. Tri miestnosti a svetlo na konci tunela. Autorské divadelné predstavenie o piatich známych konvertitoch v krásnych priestoroch Galérie Statua. Príďte sa s nami prejsť po galérii mysle tých, čo uverili. Po predstavení si pri vínku či pive môžete v príjemnom prostredí záhrady Pálffyho paláca vypočuť piesne z oceňovaného EP hrajžemi od nitrianskej kapely  DIS IS MARKĒTA.

Celý program festivalu Bratislavské Hanusove dni 2023 nájdete tu: https://hanusovedni.sk/sk/bhd/program/.

Tešíme sa na Vás!

BHD 18.6. | celovečerná vstupenka na nedeľu 18.6.

Buy tickets
Pálffyho palác

Pálfiho palác, 811 01 Bratislava, Slovakia

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Spoločenstvo Ladislava Hanusa
Pavlovova 20, 82108 Bratislava, Slovakia

Company ID: 31817904

Partners

We'd like to thank our partners for helping us with the event

Comments