;

MEDIAL BANANA - NETRADIČNÝ ANČABÁL #PARTYSELEC open air

Tickets for MEDIAL BANANA - NETRADIČNÝ ANČABÁL #PARTYSELEC open air.

Vitaj na najlepšom letnom podujatí roku 2023! Povývame všetkých na netradičný ANČABÁL s reggae rockovou skupinou Medial Banana, ktorá vám garantuje brutálnu show, ktorá vás určite nenechá sedieť! Ak si pripravený na párty, ktorú si budeš pamätať celý život, potom si na správnom mieste. Toto bude podujatie, na ktorom nesmú chýbať ani tí najzarytejší introverti, pretože atmosféra bude tak úžasná, že všetci budú tancovať a spievať spolu.

 

Reggae rocková skupina Medial Banana, ktorá bude hlavným ťahákom podujatia, má veľké fanúšikovské základy a je známa svojou neskutočnou energiou a silnými textami. Ich hudobný štýl je unikátny a kombinuje prvky reggae, rocku, funk a hip-hopu. Skupina sa často objavuje na rôznych festivaloch a ich koncerty sú známe svojou energiou a výkonom, ktorý nezostane nepovšimnutý.

Podujatie sa bude konať 29. júla 2023 v open air areáli Sport Bar Selec pri Trenčíne. Lístky sú práve v predpredaji na beatmedia.sk/podujatia a na inviton.eu, kde zadáš do názvu "PARTYSELEC" VIP LÍSTKY ZAKÚPITE iba v Sport Bare Selec, ale POZOR ! VIP ticket sú v obmedzenom počte. Nezmeškajte túto príležitosť byť súčasťou tohto úžasného podujatia a užiť si skvelú atmosféru a nezabudnuteľné vystúpenie skupiny Medial Banana!

 

Určite! Okrem úžasnej skupiny Medial Banana bude na podujatí aj skúsený DJ Tommy, ktorý zaručí, že tanečný parket bude neustále plný až do úplného konca. Jeho skúsenosti a hudobný vkus sú nevyhnutnosťou pre každú úspešnú párty, a preto si môžete byť istí, že sa budete baviť na maximum. Takže neváhajte a zarezervujte si svoje lístky na tento nezabudnuteľný a netradičný, letný Ančabál ešte dnes! Tešíme sa na Vás !

MEDIAL BANANA - NETRADIČNÝ ANČABÁL #PARTYSELEC open air

Buy tickets
Sport Bar Selec

913 36 Selec, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Blackout
Lúčna 519, 91321 Trenčianska Turná, Slovakia

Company ID: 52367533
Tax ID: 2121004248

Partners

We'd like to thank our partners for helping us with the event

Comments