;

BENEFIČNÝ KONCERT S JANAIS: 20 rokov Fóra Života

Tickets for BENEFIČNÝ KONCERT S JANAIS: 20 rokov Fóra Života.

Oslávte s nami 20 rokov pôsobenia občianskeho združenia Fórum života. Pozývame vás na jedinečný BENEFIČNÝ KONCERT S JANAIS 6. októbra 2023 o 18:00 hod. v Dome umenia Fatra v Žiline.

Na podujatí vystúpi speváčka JANAIS s kapelou, chrámový Zbor sv. Ladislava z Rajca, kapela Nebeská muzika z Terchovej, žilinská kapela Doris day Band a manželia Gavalovci.

Benefičný koncert bude spojený so slávnostným odovzdaním Ceny Antona Neuwirtha za prínos v oblasti ochrany života a jeho dôstojnosti. 

Svojou účasťou podporíte organizáciu Fórum života,  jej projekty a kampane.

Cena vstupenky je 20 eur, ktoré pokryjú náklady prípravy koncertu. Ak ste ZŤP, študent alebo dôchodca, nezabudnite si uplatniť zľavu vo výške 5 eur.


CHCETE NÁS PODPORIŤ NAD RÁMEC VSTUPENKY?

Keďže je Fórum života neziskové občianske združenie odkázané na podporovateľov, darcov a donorov, pozývame Vás stať sa jedným z nich. Vytvorili sme dva balíčky MALÝ PODPOROVATEĽ a VEĽKÝ PODPOROVATEĽ, ktoré okrem vstupenky na koncert obsahujú aj iné výhody a darčeky:MALÝ PODPOROVATEĽ

30 eur

Vstupenka + CD Dôverujem Ti


VEĽKÝ PODPOROVATEĽ

50 eur

Vstupenka + CD Dôverujem Ti + vstupenka na recepciu


CD Dôverujem Ti manželov Gavalovcov obsahuje aj hymnu kampane DPD 2023 Život je dar, ktorú si môžete vypočuť tu: https://www.youtube.com/watch?v=YohR02rTn4A


Recepcie sa zúčastnia zaujímavé osobnosti slovenského pro-life, s ktorými budete môcť stráviť čas a porozprávať sa v príjemnej pokoncertovej atmosfére s vínom a drobným občerstvením.


Ak vás niektorý z balíčkov zaujal stačí po výbere miesta navýšiť cenu, ktorú chcete za vstupenku zaplatiť, a my už budeme vedieť, čo pre vás na koncert pripraviť.

BENEFIČNÝ KONCERT S JANAIS: 20 rokov Fóra Života

Venue sectors
Dom umenia Fatra, Žilina

49, Dolný Val 138, 010 01 Žilina, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Fórum života, o.z.
Heydukova 14, 811 08 Bratislava, Slovakia

Company ID: 31815839

Comments