;

Silné reči v Prahe

Tickets for Silné reči v Prahe.

Největší česko-slovenská stand-up comedy přichází k vám. Už 15. sezonu bavíme diváky na Slovensku, v Čechách i na Moravě a mezi naše nejznámější jména patří Simona, Michael Szatmary, Jakub “Zitron” Ťapák nebo Tomáš Hudák. Skupinu Silné Reči však tvoří až 20 výjimečně talentovaných komiků s osobitým stylem humoru.  

Vzduchem se šíří vůně langošů, v MHD jsou cítit lidi a soused už naplno pouští koupališťové vypalovačky. Přesně tak - léto je za rohem! Všichni se samozřejmě těšíme a pokud jste nestihli vyformovat postavu do plavek, žádný strach! S námi si smíchy instantně vysekáte silnější břišáky než kterýkoliv fitnesák.  

Nenechte si ujít nejsilnější stand-up comedy show, která do Prahy zavítá 5.6. v sestavě Michael Szatmary, Jakub Lužina, Matej Makovický, Docent

UPOZORNĚNÍ: Vstup na show je až od 15 let. Na vystoupení doporučujeme dorazit v dostatečném předstihu, aby jsme vás mohli řádně usadit a nepřišli jste o úvod show. 


Silné reči v Prahe

Venue sectors
Theater U Hasičů, Praha

Římská 2135/45, Vinohrady, 120 00 Praha-Praha 2, Česko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

SILNÉ REČI o. z.
Mestská 2, 83103 Bratislava, Slovakia

Company ID: 42448131
Tax ID: 2120196804

N/A

Comments