;

NIGHT TALKS: Sex battle ONLINE!

Tickets for NIGHT TALKS: Sex battle ONLINE! .

Pozývame Vás v pondelok 17. 6. 2024 o 22:00 na diskusiu o stretnutí dvoch svetov AJ ONLINE! Podujatie je organizované v rámci festivalu Bratislavské Hanusove dni 2024.

💭 Sex áno, ale...? 
💭  Porno... toxicita duše? 
💭  Sexuálna výchova,... k čomu?

Diskusia sa bude točiť okolo dvoch predpokladov. Prvý vychádza z presvedčenia, že kresťanský pohľad na sexualitu je vážnejší, hlbší, zodpovednejší a oveľa radostnejší a zároveň v súčasnej spoločnosti nepochopený, nevyskúšaný a zosmiešňovaný. O tom sekulárnom si myslí, že je hriešny, povrchný a nezodpovedný. Ten druhý, nazvime ho sekulárny, si o tom prvom myslí, že predsa samozrejme ide o zastaralý, rigidný, diskriminačný a v konečnom dôsledku smutný pohľad na sex. A o tom svojom, že je slobodnejší, lákavejší, prístupnejší a zdravší. Čo sa stane, keď sa tieto dva svety stretnú v úprimnom rozhovore, ktorý to myslí vážne a chce ísť na hĺbku? Psychologička Jana Bieščad Vindišová a František Bartek, z podcastu Eros a Michaela Dhiman a Denis Kendy z podcastu Sexuálna výchova. Moderuje Lívia Halmkan z projektu Tlakový hrniec.

Toto podujatie bude vysielané v rámci online permanentky aj exkluzívne samostatne skrze túto vstupenku.

Viac informácií o podujatí nájdete na:  . 

Celý program festivalu Bratislavské Hanusove dni 2024 nájdete tu: https://www.hanusovedni.sk/bhd/program-festivalu.

Tešíme sa na Vás!

NIGHT TALKS: Sex battle ONLINE!

Buy tickets
ONLINE @ Inviton.TV

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Spoločenstvo Ladislava Hanusa
Pavlovova 20, 82108 Bratislava, Slovakia

Company ID: 31817904

Comments