;

Festival Lumen 2015

city music festival

Tickets for Festival Lumen 2015.

Pozývame vás na 23. ročník Festivalu Lumen, ktorý sa už tradične koná v Trnave začiatkom júna. 

"City music festival" je pomenovanie pre koncept festivalu, ktorý sa odohráva na viacerých miestach historického centra. Festival Lumen chce ponúknuť kvalitnú hudbu a multižánrový program pre všetkých návštevníkov.

Tento rok festival ponúkne ešte viac sprievodného programu a aktivít v XL zóne, ako po minulé roky. Z tohto dôvodu bude aj piatkový program patriť XL zóne a kapely na hlavnom pódiu na Trojičnom námestí vám ponúkneme v sobotu.

 

V XL zóne sa môžete tešiť na talkshow Pištu Vandala "Obludárium" s hosťami, koncert Márie Čírovej "Moja cesta", projekt Godzone, Tanečné divadlo ATak, improvizačné divadlo "Kapor na scéne" a na 30 zaujímavých workshopov a prednášok.

 

Program hlavného pódia ponúkne koncert Simy Martausovej, The Gentlemen (UK), Guvna B (UK) a headlinera Martina Smitha (UK), bývalého frontmana kapely Delirious?.

Okrem toho ťa samozrejme pozývame aj do Rehoľnej kaviarne, rodičov s malými deťmi do Detského kútika a v neposlednom rade máme pre teba pripravený aj bohatý duchovný program počas oboch dní festivalu.

Na Festivale Lumen ponúkneme pre rodičov s malými deťmi aj Spievankovo - lístky na tento program si je potrebné rezervovať zvlášť v sieti Ticketportal

Oslava 200. výročia od narodenia Dona Bosca a program na hlavnom pódiu (v sobotu) zostáva samozrejme ZDARMA!

Tak neváhaj a príď na 23. ročník Festivalu Lumen do Trnavy! :)

 

* rezervácia na daný program (Mária Čírová) sa ruší 10 minút pred začatím programu, preto je potrebné prejsť vstupom max. 10 minút pred začatím (21:20)

 

 

 

 

Aktuálne informácie nájdeš na fln.sk alebo na FB evente Festival Lumen 2015

 

Festival Lumen 2015

city music festival
Buy tickets
Trojičné námestie, Trnava, Slovakia

Trojičné námestie, 917 01 Trnava, Slovakia

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

DOMKA-Združenie saleziánskej mládeže Festival Lumen
Jána Hlubíka 11, 91701 Trnava, Slovakia

Company ID: 317892180005

Comments