;

Nipponfest & Hangukon 2016

Kórejsky a Japonský kultúrmy festival pod jednou stechou.

Tickets for Nipponfest & Hangukon 2016.

Nipponfest a Hangukon Vás počas chladného novembra (11.11. – 13.11.2016) na chvíľu prenesú do exotickej Ázie vďaka bohatému programu, v ktorom si každý návštevník nájde niečo zaujímavé, či už pôjde o skalného fanúšika ázijskej kultúry a popkultúry alebo náhodného okoloidúceho.

Môžete sa tešiť na zaujímavé prednášky, premietanie východných filmov a japonskej animácie (anime), aj interaktívne workshopy – kurz kaligrafie či tvorbu japonských kvetinových aranžmá ikebana v réžii Japonského centra. Uvidíte prezentáciu tradičných japonských bojových umení či prednášku malého divadla Kjógenu a večer sa zabavíte na diskotéke v kórejskom štýle s DJ-om Ondrom.

Samozrejmosťou sú súťaže plné zaujímavých cien, v ktorých môžete predviesť nielen svoju kreativitu a zručnosť, ale aj dobrodružnú povahu – súťažiť sa bude o najlepší kostým (cosplay), najlepšiu fanfiction poviedku a populárny Nipponquest Vás opäť potrápi niekoľkými interaktívnymi úlohami. Minulý rok úspech zožala súťaž v jedení rezancov, aj tento rok sa budeme súťažne napchávať - čo sa bude jesť tento raz je zatiaľ prekvapenie! Zahrať si budete môcť aj spoločenské hry ako dobre známy mahjong či menej známe shogi (japonská obdoba šachu) alebo go (japonská strategická dosková hra), k dispozícii však bude aj kopa iných stolových hier. V obchodíkoch s komiksmi, knižkami, módnymi doplnkami a filmovým, seriálovým, anime a manga merchom si nakúpite jedinečné festivalové suveníry.

Vstupenky si za zvýhodnenú prepredajovú cenu 10 € môžete zakúpiť do 30.10.2016. Vlastníci ZŤP majú vstup zdarma, treba sa preukázať preukazom. Ubytovanie pre návštevníkov mimo Bratislavy zabezpečia ubytovacie zariadenia v blízkosti DK Zrkadlový háj.

Aj tento rok Vám Nipponfest a Hangukon 2016 sľubujú víkend nabitý exotikou, zábavou a jedinečnou atmosférou! 

Nipponfest & Hangukon 2016

Kórejsky a Japonský kultúrmy festival pod jednou stechou.
Buy tickets
DOM KULTÚRY ZRKADLOVÝ HÁJ BRATISLAVA, Rovniankova 3690/3, 851 02 Petržalka, Slovakia

Rovniankova 3690/3, 851 02 Petržalka, Slovakia

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

XAGNAM Občianske združenie
Ulica Ondreja Štefanka 3987/3, 85101 Bratislava-Petržalka, Slovakia

Company ID: 42133297
Tax ID: 2023378709
VAT ID: 42133297

N/A

Partners

We'd like to thank our partners for helping us with the event

Comments