;

Puking Rainbows: Burlesque Show

Kafe Scherz,

Puking Rainbows: Burlesque Show

Buy tickets
Puking Rainbows: Burlesque Show

Rozkokoš SA:

Jar nám v marci začne trieskať na dvere svojou zablatenou bagandžou a my jej radi otvoríme. Bude to však moment netradičný.

Z pohľadu na ružové oblaky plávajúce po oblohe ťa vyruší snáď len tyrkysové slnko, na ktoré ti ťažko bude stačiť tvoj starý UV. Naša Hlavná stanica bude voňať po limetách a Dunajom bude pretekať horúci marcipán. A neónové gondoly ťa budú megafónom informovať, že práve v Scherzi sa bude konať neopakovateľná a sexy cvokáreň!

Aby ti však z toho všetkého zase dočista nepreplo, o vyváženú opateru sa postarajú obľúbená Magie Noire, cukromilom známa Beatrice Sirené, Diamond Fairy, ktorá ti svojím výstupom roztočí budíky a ako snežný fondán dodá trblietavosť celému večeru smrteľne zábavné drag torpédo Fanny af Ticklehorn ktorá k nám dofičí na sobiom záprahu priamo z mrazivých Helsiniek. To všetko pod taktovkou žoviálnej a urehotanej Black Rose. A ako malý bonus ti predstavíme čerstvú krv nášho burlesque gangu.

Pokiaľ vydržíš až na záver, do tanca rozvlní podlahu Mila_mila 207 a DUHAN. Zaujímavé pakšametle budeš zase môcť vyhrať v tombole a nebudú chýbať ani úchvatné pizza slimáky našej obľubenej čarodejnice od sporáku Mishel Catering.

Dresscode: Sidovka? Plynová maska? Latexové gate tvojho tatka? Príď ako chceš!

Vstup od 18 rokov

Tak sa zastav a šťastím budeš grcať dúhu!

Kafé Scherz

Palisády 1248/27, 811 06 Bratislava, Slowakei

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Naughty Avenue s. r. o.
Zelená 1, 811 01 Bratislava, Slovakia

Company ID: 51320304
Tax ID: 2120677383

N/A

Comments